Pro přidání zboží do seznamu přání se musíte nejdříve registrovat a pak přihlásit.
COSMO fólie nopová bez izolace s výstupky pro trubku 14-18
 

COSMOROLL COSMO fólie nopová bez izolace s výstupky pro trubku 14-18

NOVINKA 
 
Cena bez DPH: 218,- Kč
Cena s DPH: 264,- Kč

Počet: ks

 
 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: COSMOROLL
Hmotnost: 0.50 kg
Katalogové číslo: 239068
 
 
 

Otopný podlahový systém je pouze natolik dobrý, jak dobré jsou jednotlivé komponenty

Jednotlivé komponenty musí mít navzájem sladěny funkce. Každý systém podlahového vytápění CosmoROLL je pro speciální oblast použití technicky perfektně koncipován tak, aby jednotlivé části do sebe zapadaly a aby byla zaručena funkčnost systému. Výhodou je vysoká únosnost, velmi dobré posílení zvukové izolace, jednoduchá instalace a odolnost běžnému provozu na stavbě.

Spojování desek probíhá pouhým přišlápnutím na zámkový spojovací pásek samostatné nopové fólie. Fólie o rozměru 120 cm je vhodná pro trubky o průměrech 14 - 18 mm. Takto vytvořený spoj je velmi spolehlivý a odolný proti zatékaní vody z krycí roznášecí vrstvy. Upevňování potrubí do fólie probíhá pomocí sponek. 

Ohebná a snadno se pokládající systémová trubka z materiálu PE-Xa se snadno pokládá pouhým zašlápnutím do vypěněných výstupků pro uchycení trubky. Díky promyšlené technice překrývání je zaručena pokládka téměř bez prořezů. Navíc Multiset nabízí možnost zbytky zpracovat způsobem styk na styk.

Perfektní nopový systém FLOORTEC renomovaného německého výrobce Vogel & Noot
Komponenty systému podlahového vytápění společnosti Vogel & Noot jsou speciálně vzájemně sladěny, dokonale promyšleny, přezkoušeny podle DIN a pod stálou výrobní kontrolou. Jednotlivé části systému do sebe bezvadně zapadají, jsou koncipovány vždy pro příslušnou oblast použití a zaručují normám odpovídající, přesnou montáž a funkčnost systému. Jedná se o velmi oblíbenou variantu pokládky potrubí pro podlahové vytápění. Trubka vtlačena do pevných pochozích výstupků (nopů), které ji přidržují. Jednou z velkých výhod tohoto systému je ideální použití při zachování plynulé linie potrubí. Jedná se zde o efektivní a cenově výhodný systém, protože si s jeho montáží poradí jedna osoba.

Parametry zboží
Rozměr:   120

Odeslání odkazu zboží na email známého

Váš email: Vaše jméno:
Email známého: Předmět:
Zpráva:

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
 
 
 

Seznam přání

Související zboží