Pro přidání zboží do seznamu přání se musíte nejdříve registrovat a pak přihlásit.
COSMO oblouk vodící
 

COSMO oblouk vodící

NOVINKA 
 
Cena bez DPH: 54,- Kč
Cena s DPH: 65,- Kč

Počet: ks

 
 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: COSMONOVA
Hmotnost: 0.30 kg
Katalogové číslo: 27292
 
 
 

Otopný podlahový systém je pouze natolik dobrý, jak dobré jsou jednotlivé komponenty

Jednotlivé komponenty musí mít navzájem sladěny funkce. Každý systém podlahového vytápění CosmoROLL je pro speciální oblast použití technicky perfektně koncipován tak, aby jednotlivé části do sebe zapadaly a aby byla zaručena funkčnost systému. Výhodou je vysoká únosnost, velmi dobré posílení zvukové izolace, jednoduchá instalace a odolnost běžnému provozu na stavbě.

Perfektní nopový systém FLOORTEC renomovaného německého výrobce Vogel & Noot
Komponenty systému podlahového vytápění společnosti Vogel & Noot jsou speciálně vzájemně sladěny, dokonale promyšleny, přezkoušeny podle DIN a pod stálou výrobní kontrolou. Jednotlivé části systému do sebe bezvadně zapadají, jsou koncipovány vždy pro příslušnou oblast použití a zaručují normám odpovídající, přesnou montáž a funkčnost systému. Jedná se o velmi oblíbenou variantu pokládky potrubí pro podlahové vytápění. Trubka vtlačena do pevných pochozích výstupků (nopů), které ji přidržují. Jednou z velkých výhod tohoto systému je ideální použití při zachování plynulé linie potrubí. Jedná se zde o efektivní a cenově výhodný systém, protože si s jeho montáží poradí jedna osoba.

Odeslání odkazu zboží na email známého

Váš email: Vaše jméno:
Email známého: Předmět:
Zpráva:

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
 
 
 

Seznam přání

Související zboží