Úvodní slovo o nás

Vážený zákazníku,

 

dovolte mi poděkovat Vám za návštěvu našeho internetového obchodu a seznámit Vás s naší společností. V oboru instalatérství a topenářství působíme na trhu již od roku 2000. Více než třináctileté působení v oboru Vám zaručuje kvalitu a spolehlivost našich služeb. Jsme držiteli certifikátů jakosti ČSN EN ISO 9001:2009 a životního prostředí ČSN EN ISO 14001:2005.

 

Sídlíme v Hranicích na Moravě, kde je soustředěna administrativní činnost a technické zázemí společnosti. V roce 2012 jsme zřídili pobočku ve Vsetíně.

 

V Hranicích, v sídle společnosti, jsme začátkem roku 2014 otevřeli novou vzorkovnu vytápěcí techniky spolu s vlastním internetovým obchodem. Nabízíme širokou škálu sortimentu vytápěcí techniky tj. kotlů, přímotopů, krbů, krbových kamen, tepelných čerpadel, solárních systémů, komínových systémů, podlahového topení, otopných těles, ohřívačů vody apod. V naší vzorkovně se můžete seznámit s novými systémy pro vytápění a ohřev teplé vody.

 

Našim zákazníkům vzorkovny, ale i internetového obchodu oproti druhým internetovým obchodům, nabízíme k zakoupenému zboží odbornou montáž, záruční a pozáruční servis. Samozřejmostí je vypracování technického návrhu a cenové nabídky. Naše zkušenosti Vám pomůžou s výběrem optimální technické varianty ve špičkovém poměru cena/výkon a to s garancí úspor a kvality. Zakládáme si na osobním a individuálním přístupu ke každému z Vás. Zboží a naše služby si můžete pořídit na splátky, které z větší míry budou pokryty z energetických úspor, které zároveň garantujeme. Díky novým technologiím můžete dosáhnout návratnosti investic už do 4 let!

 

Za důvěru v nás, předem děkuji.

 

Jiří Jurča

jednatel