Pro přidání zboží do seznamu přání se musíte nejdříve registrovat a pak přihlásit.
 

Ohřívač vody ANDRIS LUX ECO 10 U

NOVINKA 
 
Cena bez DPH: 3.670,- Kč
Cena s DPH: 4.441,- Kč

Počet: ks

 
 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: ARISTON
Hmotnost: 6.00 kg
Katalogové číslo: 439716
 
 
 

NOVINKA - ANDRIS LUX ECO je mimořádně úsporný elektrický zásobníkový ohřívač vody s prémiovým designem a kompaktními rozměry. Díky nim ho můžete snadno instalovat nad nebo pod umyvadlo.

ANDRIS LUX ECO je dostupný v provedení 10, 15 nebo 30 litrů. 30l zásobník poskytne dostatek teplé vody pro vysprchování a použití umyvadla či dřezu i pro více osob.

Podle směrnice o Ekodesignu (ErP) se 30l varianta ANDRIS LUX ECO také řadí do nejvyšší možné energetické třídy A, patří tak k nejúspornějším modelům ve své kategorii. K tomu přispívá i přesná digitální regulace teploty, elektronický termostat a nová funkce ECO EVO, která snižuje spotřebu elektrické energie potřebnou pro ohřev vody, a to až o 15%! Díky této funkci ohřívač ANDRIS LUX ECO rozpozná potřeby a zvyklosti členů domácnosti a podle toho co nejúčinněji reguluje svůj provoz.

Úspora energie - Funkce ECO EVO pro úsporu energie až o 15 %, ekologická polyuretanová izolace
Velký výkon - rychlý ohřev vody v zásobníku zajišťuje výkonné topné těleso (2kW).
Bezpečný provoz - konstrukce ohřívače je chráněná proti postříkání vodou. ANDRIS LUX ECO je dále vybaven bezpečnostními funkcemi ABS:

Ochrana proti přehřátí: v případě poruchy zablokuje elektronický termostat ohřev vody a zamezí přehřátí nebo dokonce poškození topného tělesa.
Ochrana před zamrznutím: ohřívač brání, aby teplota vody v zásobníku klesla pod 5°C, a to i když je vypnutý (je potřeba ponechat jej zapojený k el. síti).
Automatická diagnostika ohřevu na sucho: pokud je v nádrži nedostatek vody, zastaví se ohřev.
Anti-Legionella: jednou měsíčně spotřebič automaticky zvýší teplotu na 65°C, aby zlikvidoval případně přítomné bakterie Legionella a zajistil tak zdravotní nezávadnost vody.

Italský design
Dlouhá životnost – ocelový zásobník s titanovým smaltováním, antikorozní topné těleso, velká hořčíková anoda
Prodloužená tříletá záruka
Snadné ovládání - díky elektronickému termostatu, inteligentnímu LED displeji s indikací teploty a digitální regulaci teploty
 

 

Odeslání odkazu zboží na email známého

Váš email: Vaše jméno:
Email známého: Předmět:
Zpráva:

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
 
 

Přiložené soubory zboží:

Technické data  

 

Seznam přání

Související zboží