Pro přidání zboží do seznamu přání se musíte nejdříve registrovat a pak přihlásit.
Titanium design
 
Standart design

Tatarek RT-08K KRB Plus

 
Cena bez DPH: 2.907,- Kč
Cena s DPH: 3.517,- Kč

Počet: ks

 
 
Dostupnost zboží: Expedice do 3 dnů
Výrobce: TATAREK
Hmotnost: 1.00 kg
Katalogové číslo: 4109961
 
 
 

Mikroprocesorový regulátor teploty RT-08K PLUS je nejnovějším výrobkem firmy TATAREK určený k regulaci rozsáhlých topných rozvodů vybavených krbovými vložkami s vodním výměníkem a spolupracující se zásobníkem teplé užitkové vody (TUV). 
Základními funkcemi tohoto regulátoru je plně automatická obsluha dvou oběhových čerpadel ÚT, na základě samostatných nastavení teploty pro každé čerpadlo a plnicí čerpadlo TUV nebo akumulační nádrž, jehož provoz je řízen podle měření teploty dvěma snímači v zásobníku TUV nebo v akumulační nádrži.
Tento regulátor byl v reakci na potřeby trhu vybaven kontaktem pro řízení plnicího čerpadla TUV s algoritmem priority TUV, což umožňuje jeho využití v rozsáhlých topných systémech, které stále více využívají krbové vložky s vodním výměníkem jako hlavní zdroj vytápění.
Na zvláštní pozornost zde zasluhuje funkce „letního“ provozního režimu, která umožňuje v letní sezóně ovládat výhradně plnicí čerpadlo TUV, bez nutnosti práce dalších čerpadel ÚT obsluhujících topný rozvod.
Důležitou úpravou je rovněž zabudování funkce programovatelného termostatu do samotného regulátoru, díky kterému je možné provádět individuální nastavení teploty ve čtyřech časových úsecích dne.
V tomto regulátoru byl použit podsvícený displej LCD, který uvádí úplná popisová data o aktuálním provozu regulátoru a užitkových funkcích, které lze měnit.
Vybavení regulátoru zahrnuje rovněž signalizaci poškození některého ze snímačů teploty a signalizaci přehřátí vody v rozvodu, což kromě zvukových a světelných signálů způsobuje zapnutí nepřetržitého provozu obou oběhových čerpadel.
Obdobně jako v jiných výrobcích fy TATAREK byl v regulátoru RT-08K nainstalován algoritmus chránící čerpadla proti znehybnění v případě, že instalace není delší dobu používána (funkce dostupná výhradně při zapnutém regulátoru).

Příkon bez zatížení 5 W
Maximální spínací výkon 750 W
Počet výstupů pro řízení čerpadel 3×250 W/230 V/50 Hz
Počet výstupů pro beznapěťové řízení 1
Počet snímačů teploty vody 3 × KTY81 (0...+100°C)

Základní funkce regulátoru
- Řízení provozu plnicího čerpadla zásobníku TUV s prioritou TUV nebo akumulační nádrže (měření teploty vody v horní nebo spodní části zásobníku)
- Řízení provozu dvou oběhových čerpadel ústředního vytápění,
- Funkce vypnutí jiného zdroje tepla v době, kdy krbová kamna dodávají teplo do rozvodů,
- Integrovaná funkce programovatelného termostatu,
- Varianta provozu regulátoru v „letním“ režimu přizpůsobeném výhradně k napájení zásobníku TUV nebo akumulační nádrže,
- Možnost konfigurace počtu připojených snímačů,
- Poplachy poškození snímačů a přehřátí rozvodů,
- Funkce „Anti-Stop“ chránící čerpadla mimo topnou sezónu,
- Funkce chránící rozvod proti zamrznutí,
- Paměť programátoru řídicí jednotky.

Provedení: Standart design / Titan design (uveďte do objednávky)

Odeslání odkazu zboží na email známého

Váš email: Vaše jméno:
Email známého: Předmět:
Zpráva:

Systém odešle Vaši zprávu s odkazem vybraného zboží na Vámi zadaný email.

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.

 
 
 
 

Seznam přání

Související zboží